WWGLASS - O firmie

O firmie

Naszym atutem jest nowoczesna technologia, duże doświadczenie, wielopłaszczyznowy asortyment produktów, dobra obsługa serwisowa oraz szeroka otwartość na klienta.

Nasza Firma

"WWGLASS" Sp. z o.o. sp.k. jest obiektywnie nowym przedsiębiorstwem, lecz jako historyczny punkt odniesienia ma swój początek już w 1985 roku. Od tego czasu z małej firmy rozwinęliśmy się w takim stopniu, by móc realizować najbardziej kreatywne pomysły w szerokim zakresie związane z wykorzystaniem szkła budowlanego do produkcji stolarki otworowej.

WWGLASS

Firma „WWGLASS” Sp. z o.o. sp.k. od samego początku inwestuje w nowe technologie, dba o odpowiednich wykwalifikowanych pracowników. Współpracujemy z największymi producentami szkła w Europie, pozwala nam to śledzić wdrażane nowości technologiczne i ciekawe rozwiązania badawcze oraz zmiany asortymentu na rynku szklarskim. Naszymi dostawcami szkła są takie firmy jak EUROGLAS, GLAS Trösch, GUARDIAN i inni czołowi producenci.

Produkcja szyb zespolonych odbywa się w zakładzie w Gościcinie przy wykorzystaniu nowoczesnej linii firmy „BYSTRONIC” z w pełni zautomatyzowanym oprzyrządowaniem do rozkroju szkła.

Napisz do nas

Zautomatyzowana produkcja - najwyższe standardy

Linia
produkcyjna
o wysokiej
wydajności

Zapytaj o ofertę

Partnerzy